Etapy projektu

Spoktanie wstępne

Niezobowiązujące spotkanie, na którym poznajemy Państwa oczekiwania i styl w jakim ma być zrealizowane wnętrze, uzgadniamy szczegóły oraz jeżeli przechodzimy do nastepnego etapu podpisujemy umowę.

Inwentaryzacja

Wykonujemy inwentaryzację oraz dokumentację fotograficzną, aby mieć dokładny obraz aranżowanych pomieszczeń.

Projekt Funkcjonalny

Przygotowujemy 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza. Na bazie przedstawionych propozycji klienci mogą decydować o ewentualnych zmianach w układzie ścian działowych. Zakceptowany projekt funkcjonalny jest podstawą do dalszej pracy.

Wizualizacja

Na życzenie Klienta projekt może być uzupełniony o poglądowe wizualizacje komputerowe wybranych pomieszczeń lub fragmentów przestrzeni.

Projekt Kompleksowy

W ramach projektu kompleksowego przygotowujemy szczegółowe rysunki techniczne wszystkich pomieszczeń wraz z wykazem użytych materiałów wykończeniowych z wyszczególnionymi ilościami potrzebnymi do realizacji projektu (ilość płytek, tapet, podłóg, itp.) Ponadto tworzymy listę sugerowanego wyposażenia zawierającą niezbędne informacje takie jak nazwa produktu i adres sklepu. Projekt kompleksowy nie obejmuje usługi zakupu prezentowanych towarów.

Usługi dodatkowe

Dobór materiałów i ich zakup wraz z inwestorem.

Nadzór autorski, to wizyty na budowie w celu koordynacji wykonywanych prac zgodnie z projektem.

Nadzór inwestorski, to propozycja dla osób, które nie mają czasu i chcą powierzyć nam realizację projektu. Obejmuje on koordynację zamówień i dostaw oraz kontrolę nad pracami podwykonawców pod względem jakościowym i terminowości realizacji. Nie obejmuje zakupu towarów i rozliczeń z podwykonawcami.